פנל מבודד

מהו פנל מבודד?
פנל מבודד הינו פתרון בנייה מעולה המספק הגנה טובה לחפצים שלכם מפני רוחות, גשמים ושאר איתני טבע. ניתן לרכוש מחסנים לגינה בגדלים מותאמים, על מנת שלא יתפסו יותר מקום מהדרוש, אך עדיין יספקו לכם פתרון אחסון יעיל ואיכותי של כל החפצים הקשורים לגינה, ולא רק שלהם.
פנל מבודד הוא למעשה שני משטחים עשויי פח, מופרדים באמצעות חומר מבודד – קלקר, פוליאוריטן או צמר סלעים. שלושת סוגי חומר זה משמשים לבידוד מבנים באותה המידה, ולכן יעשו עבודה מצוינת בשמירה על החפצים מפני לחות או גשם. עובי פנל מגיע ב-50 מ"מ, 75 מ"מ או 100 מ"מ, בהתאם לצרכים הספציפיים של הבנייה.

מהי בנייה מפנל מבודד?
על מנת לבנות מחסנים לגינה באמצעות פנלים מבודדים, נדרשת התאמה מלאה של המבנה העתידי לצרכי הלקוח. הדבר כולל לא רק את נושא סוג הפנלים ואת גודלם, אלא גם את כיוון שיפועי הגג,מיקום החלונות וסוג הנעילה וכיוצא בזה. לדוגמא, ניתן להרכיב מחסני גינה על בסיס פנל ובשילוב אלומיניום.

יתרונות השימוש באלומיניום כחומר משלים
אלומיניום משמש כיום לסוגים רבים של בנייה ולהשבחת מבנים שונים. מדובר בסוג מתכת איכותי ביותר, המשלב היבטים פרקטיים ואסתטיים כאחד. מראה האלומיניום הינו מבריק, נקי ונעים לעין, ועמידותו מאפשרת שימוש מתמשך בתנאי מזג אוויר שונים.


שילוב פנל ואלומיניום מאפשרים ליצור פתרונות איכותיים ויעילים ביותר עבור כל גינה. הזמנה של מחסן פנל מבודד לגינה מחברת גל מחסנים תעניק פתרון יעיל ומהיר לאחסון בגינה שלכם בצורה אסתטית ביותר ועם הבטחה לתוחלת חיים ארוכה גם בתנאי מזג אוויר קשים ביותר.

חברת גל מחסנים מספקת מחסני גינה הבנויים מפנלים מבודדים ברמה הגבוהה ביותר. החברה מתמחה בסוג בנייה מיוחד, אטרקטיבי ומשתלם ומספקת ללקוחותיה את הפתרונות היעילים ביותר במחירים נוחים. 

חזרה לדף הבית  
תפריט דף הבית