סגירת חורף | סגירת חורף למסעדות | סגירת חורף לבתי קפה

סגירת חורף
אין ספק שישראל היא מדינה של קיץ. בעונה זו, עסקים רבים עושים את הרווחים היפים ביותר, במיוחד אם מדובר במסעדות ובבתי קפה – גם כאשר אלה אינם נמצאים על חוף הים. הדבר נכון גם עבור אולמות אירועים שנהנים מתפוסה מלאה בעיקר בחודשים החמים של הקיץ. אך מה עושים כאשר הטמפרטורות צונחות והגשם מתחיל לטפטף? אין צורך לסגור את הבסטה, כי אפשר להעניק ללקוחות חוויה חורפית נעימה ביותר באמצעות סגירת חורף אסתטית ומבודדת שתגרום למבקרים להאמין שכך המקום תוכנן מלכתחילה. מי שמכיר את המוסד ופוקד אותו לעתים קרובות – יוכל ליהנות משתי התצורות שלו ולהפוך ללקוח קבוע גם בקיץ וגם בחורף. פתרון זה נעשה יותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות ומתאים לבתי עסק מכל הסוגים.

מהי סגירת חורף?
מרפסות פתוחות עם נוף לים וגני אירועים פתוחים הם אופציות מצוינות לימים החמים, אך בחורף מדובר בבעיה אמתית, שהרי אי אפשר לדעת מתי יתחיל הגשם ויהרוס את כל הבילוי. סגירת חורף היא למעשה הסבה של מבנה פתוח למבנה סגור באמצעי בידוד איכותיים ואסתטיים בעלויות נמוכות יחסית. עצם העובדה שמקום הבילוי יוכל להמשיך לתפקד בעונה הפחות פופולארית כבר תכניס מספיק רווחים על מנת לכסות הוצאה זו ולהוסיף עליה. סגירת חורף איכותית נעשית באמצעות פנל מבודד בשילוב חלקי אלומיניום לחיזוק וליופי.

כיצד מתבצעת הסגירה?
המומחים של חברת גל מחסנים יגיעו לבית העסק שלכם למדידות, ויחד תתכננו את המראה של סגירת החורף עבור השטחים הפתוחים שלכם. הסגירה מורכבת מפנלים מבודדים עשויים ממשטחי פח צבועים, המופרדים בחומר מילוי מבודד. חיבורי אלומיניום מגיעים לחזק את הבסיס המבודד ומעניקים איכות אסתטית נוספת, שמעלה את הערך של סגירת חורף. ההתאמה האישית לבית העסק תאפשר ליצור מראה אחיד עם האזורים הסגורים, ובכך – ליצור אווירה המתאימה לכם. כך תוכלו לא להאט את הפעילות שלכם, אלא להיפך: למשוך יותר ויותר לקוחות פוטנציאליים למקום שלכם.

יתרונות של סגירת חורף באמצעות פנלים מבודדים
הפנלים המבודדים משרתים את כל המטרות החשובות ביותר הדרושות להמשך הפעילות בחורף, בצורה מאוד פרקטית (ועקב כך – זולה) וכן נוחה. משום שבנוסף לכל שאר היתרונות שלה, היא גם ניתן להסרה בקלות יחסית, מה שאומר שגם בתקופת המעבר שבין החורף לקיץ לא תצטרכו להאט את הפעילות שלכם. באמצעות השירותים האיכותיים והמתקדמים של גל מחסנים – סגירת חורף למסעדות, לבתי קפה ולאולמות אירועים – תוכלו להפיק את המיטב מבית העסק שלכם בכל ימות השנה ובכל מזג אוויר.


המומחים של חברת גל מחסנים יגיעו לבית העסק שלכם למדידות, ויחד תתכננו את המראה של סגירת החורף
לקביעת פגישת ייעוץ התקשר או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם .
 

חזרה לדף הבית  
תפריט דף הבית