אודות | גל מחסנים

גל מחסנים – מחסן גינה בהתאמה אישית
המחסן הינו אחד האלמנטים החשובים בחצר – הוא בעל תפקיד פרקטי, אך חשוב שגם יהיה אסתטי. הכירו את גל מחסנים, מחסני פאנל מבודד בהתאמה אישית
אנשים רבים בונים את בית חלומותיהם, מעצבים אותו בקפידה, בוחרים כל רהיט, וילון ואריח. אנשים אחרים בוחרים לטפח את החצר: שותלים עצי פרי ופרחי נוי, גוזמים, משקים ומטפלים. אולם כאשר מדובר באחסון – אנשים רבים מזניחים את הנושא, וכך נוצר מחסן לא אסתטי שאינו משתלב באופן הרמוני בסביבה, איננו מתאים לצרכי האחסון ומטיל צל על העבודה הקשה שהושקעה בגינה.

בעזרתנו, גם המחסן יכול להפוך לפריט נוי. גל מחסנים הינה חברה המתמחה בבניית מחסנים לגינה מפאנלים בודדים, ובהתאמה אישית. על-ידי שירות אישי וייחודי, אנחנו מציעים התאמה מושלמת לצרכי המשתמש – הכוללים את גודל המחסן, את סוג החומר ופרמטרים נוספים – כדי ליצור את המחסן האסתטי והחזק ביותר.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים
מחסני גינה אינם חייבים להיות רק פרקטיים. פעמים רבות, כאשר מעצבים גינה, האחסון שמחוץ לבית הוא הדבר האחרון שחושבים עליו. כך עשויות להיווצר כמה בעיות: מחסן שאינו מתאים לצרכי האחסון של הבית, כך חפצים רבים נותרים ללא מקום אחסון, או שנרכש מחסן לא אסתטי שאינו משתלב בהרמוניות עם עיצוב החצר ואף הורס אותו.
באמצעות מחסן גינה מעוצב אישית, תוכלו להתאים את מקום האחסון לצרכים שלכם ברמה הפרקטית, וכן לטעמכם ברמה האסתטית.

מהו מחסן פאנל מבודד?
מחסני פאנל מבודד הינם עמידים בפני כל תנאי מזג-האוויר, ואינם חייבים לשמש רק כמקומות אחסון אלא אפילו כמשרדים או כחדרי עבודה. מחסני הפאנל המבודד של גל מחסנים מגיעים בשילוב עם דלת אלומיניום, ומיוצרים באופן האיכותי ביותר כדי להבטיח מחסן עמיד בעל מראה אסתטי.
ניתן למקם את המחסנים על כל משטח מפולס מאדמה, מעץ או מבטון. איכות הפאנל המבודד, שעשוי מפלדה, יחד עם אפשרויות לאוורור ותאורה יוצרים מחסנים נוחים במיוחד לשימוש. כאמור, לקוחות רבים משתמשים בהם אף כמשרדים, כחדרי עבודה, כחדרי סטודיו או אפילו כחדרי אירוח.

את המחסנים שלנו אנחנו מתכננים ובונים תוך ליווי אישי, כולל הגעה לבית הלקוח לשם תהליך התכנון ומתן הצעת המחיר.


 

חזרה לדף הבית  
תפריט דף הבית